Big Green Egg Xlarge

58358
Big Green Egg 2XL

Dodání 2-4 dny

Cena s DPH:58 358 Kč

Více informací

Máte rádi pestrost jídel při grilování? Pořádáte rádi oslavy s přáteli či větší rodinné akce? Pak je pro Vás tou jasnou volbou Big Green Egg ve velikosti XL. 61 cm široký gril umožňuje připravovat najednou až několik druhů jídel! Big Green Egg je totiž ve skutečnosti gril, pec a udírna v jednom.

Připravovat tedy můžete například 2 velké krůty (každá až 9 kg), 24 hamburgerů či 12 steaků. Ideální pro velkou grilovací párty! Navíc se nemusíte starat o rozmary počasí, protožeBig Green Egg je odolný vůči vodě a tedy i vůči korozi. Povrch grilu je smaltovaný, proto Vás déšť ani sníh nezastaví!

Tento gril je vyroben z vysoce kvalitní zátěžové keramiky. Ta rovnoměrně vede teplo tak, že bude Vaše masíčko vždy neodolatelně šťavnaté.
Jak se však tento „kolos” roztápí? Možná Vás to překvapí, ale extrémně snadno. Stačí nasypat dřevěné uhlí, přidat několik podpalovačů a zapálit. Poté otevřete přívod vzduchu, přiklopte víko a za 10-15 minut je Big Green Egg připraven. O teplotě Vás navíc informuje integrovaná sonda v poklopu. Celkovou teplotu uvnitř grilu můžete snadno nastavovat pomocí tzv. regulačního komínku.

 

Unikátní gril-pec-udírna je natolik kvalitní, že bude součástí Vaší rodiny ještě dalších několik desítek let. Čištění a celková údržba je velmi snadná, proto bude vždy radost Big Green Egg opět použít.

Rozměry:

  • Průměr mřížky: 61 cm
  • Grilovací plocha: 2919 cm2
  • Hmotnost: 99 kg
Grillmart © 2019 | MONSTER MEDIA, s.r.o.