Big Green Egg Large

38478
Big Green Egg 2XL

Dodání 2-4 dny

Cena s DPH:38 478 Kč

Více informací

Speciální gril Big Green Egg, je nejpopulárnější v této Large velikosti. Toto je totiž optimální velikost pro dostatečné množství jídla i pro grilování s přáteli. Rošt je široký 46 cm a celé „vajíčko” váží 73 kg. Big Green Egg však není pouhý gril. Je to zároveň také pec a udírna. Spektrum připravovaných pokrmů je tak opravdu velmi široké. Chcete upéct velkou, až devítikilovou krůtu? Či 12 hamburgerů najednou? Pro tento Big Green Egg to není žádný problém.

Gril-pec-udírna BGE je vyrobena z vysoce zátěžové keramiky, která je patentovaná a udrží v sobě velmi dlouho teplo. Navíc je opravdu odolná, a tak bude Big Green Egg součástí Vaší rodiny ještě dalších několik desítek let.
Palivem BGE je dřevěné uhlí. Důležitou informací je však to, že je zde velice jednoduché zapálení. Stačí uhlí nasypat do kotle, přidat několik podpalovačů, zapálit a zavřít poklop. Ve spodní části grilu otevřeme přívod vzduchu a během 10-15 minut je vše připraveno k přípravě jídla. Termosonda v poklopu ihned informuje, jaká teplota byla uvnitř kotle dosažena. Ta lze snadno regulovat pomocí regulačního komínku.

 
Kdo nevyzkouší, nepochopí! Big Green Egg se stává stále populárnější, neboť v něm připravíte lahodná a šťavnatá masa. Čištění a celková obsluha je extrémně jednoduchá.Navíc je celý porvrch grilu potažen zelenou, netoxickou glazurou. Ta je spolu s vnitřní keramikou odolná vůči rozmarům počasí. Udit, péct či grilovat tedy můžete opravdu kdykoliv třeba i za deště.
 
Rozměry:
 
  • Průměr mřížky: 46 cm
  • Plocha pro vaření: 1688 cm2
  • Hmotnost: 73 kg
Grillmart © 2019 | MONSTER MEDIA, s.r.o.