Big Green Egg Medium

30462
Big Green Egg 2XL

Dodání 2-4 dny

Cena s DPH:30 462 Kč

Více informací

Big Green Egg velikost M, se hodí do menší, asi čtyřčlenné rodiny. Samozřejmě pokud Vám nevadí delší čekání a grilování ve více várkách, lze využít i pro větší grill party.

Čím je Big Green Egg vlastně tak speciální, kromě toho, že má tvar „vajíčka”? Především je to jeho všestrannost. Jde totiž zároveň o gril, pec a udírnu. Spektrum připravovaných pokrmů je tedy extrémně široké. Díky tomu můžete stále zkoušet nové recepty a procedury přípravy masa či jiných pochutin, jako jsou předkrmy, přílohy, pečivo nebo zákusky.
 

Kvalitní provedení ze zátěžové keramiky

Průměr roštu činí 38 cm a váha dosahuje 52 kilogramů. Bez problémů připravíte 4 steaky, celou krůtu či 6 hamburgerů.

Gril-pec-udírna Big Green Egg je vyroben ze zátěžové a tedy vysoce odolné keramiky. Ta je speciálně vyvinuta a patentována k veliké odolnosti vůči vysokým teplotám. Je pro ně přímo stvořena a navíc dokáže teplo dlouho udržet. Proto bude maso vždy perfektně šťavnaté. Další důležitou výhodou je plášť. Ten je vyroben ze smaltu neboli silného keramického pláště. Všechny komponenty na Big Green Egg jsou natolik kvalitní, že je Vám umožněno grilovat, péct či udit za jakéhokoliv počasí a za jakéhokoliv ročního období. Big Green Egg nerezaví.

 

Snadné roztopení

Jak se vlastně tato novinka na našem trhu roztápí? Základem je dřevěné uhlí, do kterého vložte několik podpalovačů. Zapálíte, otevřete přívod vzduchu a přiklopíte víko. Na termosondě v poklopu ihned uvidíte, jak teplota stoupá. Gril bude připraven do 10 až 15 minut. Je to tak snadné. Teplotu si poté můžete snadno regulovat regulačním komínkem.

Rozměry:

  • Průměr mřížky: 38 cm
  • Místo pro vaření: 1140 m²
  • Hmotnost: 52 kg
Grillmart © 2019 | MONSTER MEDIA, s.r.o.