Big Green Egg Mini

15552
Big Green Egg 2XL

Dodání 2-4 dny

Cena s DPH:15 552 Kč

Více informací

Rádi cestujete nebo jen prostě milujete pikniky v přírodě? Pak je pro Vás ideální právě tento Big Green Egg – Mini. S průměrem 25 cm a váhou 18 kg je opravdu maličký.

 

Výhody Big Green Egg mini

Snadno v něm však uděláte 2 kuřecí prsa, 2 kotlety či jeden opravdu velký steak. I přes malé rozměry můžete v tomto „vajíčku” stále udit. A řekněme si, kdo z nás by si nechtěl kdekoliv a kdykoliv vyudit šťavnaté masíčko? Navíc v jakémkoliv počasí? Big Green Egg je totiž odolný vůči vodě a tedy vůči korozím. Grilovat či udit můžete tedy i za deště či v zimě.
 

Materiál a funkce

Big Green Egg je vyroben ze speciální, zátěžové keramiky, která je vyvinuta právě pro vysoké teploty a rovnoměrné vyzařování tepla. Maso bude tedy vždy neodolatelně šťavnaté a voňavé.

A jak si můžeme být tak jistí, že i voňavé? Protože Big Green Egg je vytápěn dřevěným uhlím, které Vaše pokrmy neodolatelně ovoní. Přitom je roztápění tak snadné. Stačí nasypat uhlí, přidat několik podpalovačů a zapálit. Dále otevřeme přívod vzduchu, zavřeme poklop a už pouze sledujeme na termosondě, jak teplota stoupá. Big Green Egg je připraven za 10 – 15 minut. Je to opravdu tak snadné.

Stejně snadná je i celková údržba a čištění.
Nespornou výhodou je také regulační komínek, kterým si snadno nastavíte přesnou požadovanou teplotu. Termosonda ukazuje až do 400°C.

Rozměry:

Průměr mřížky: 25 cm
Plocha pro vaření: 507 cm2
Hmotnost: 18 kg

Grillmart © 2019 | MONSTER MEDIA, s.r.o.